ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Pogoda w Polsce na 16.11.2020

Pogoda w Polsce na 16.11.2020

Prognoza pogody na poniedziałek


W tym dniu Słońce wzejdzie o godz. 6:59, zajdzie o godz. 15:42. Dzień potrwa 8 godz. i 43 min. Nów nadal będzie fazą Księżyca.

Rano i po południu

Przeczytaj także

Pogoda w stolicy będzie bardziej słoneczna niż w dniach poprzednich. W Warszawie rano zobaczymy małe zachmurzenie, a temperatura wyniesie 4 ℃. W ciągu dnia będzie już bezchmurnie, a termometry wskażą maksymalnie 11 ℃. W Zakopanem rano przewidywane jest, że niebo w całości będzie pokryte chmurami. Maksymalna temperatura wyniesie 7 ℃. W ciągu dnia rozpogodzi się, można spodziewać się, że będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, możliwy jest także niewielki deszcz. Temperatura w Krakowie wyniesie od 2 do 11℃. W Gdańsku rano będzie bezchmurnie, a temperatura wyniesie 9℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno jednak padać. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

W Warszawie kierunek wiatru początkowo będzie północno-wschodni, jego prędkość wyniesie 2 m/s, następnie kierunek zmieni się na północny, a prędkość pozostanie taka sama. Wilgotność powietrza będzie się zmniejszała i wyniesie od 86% do 75%. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1013 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju nadal będzie bezchmurnie, a na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem wieczorem powinno być już bezchmurnie, temperatura wyniesie 5 ℃. W Gdańsku zachmurzenie będzie zmienne, nie są spodziewane opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

Średnia ocena to 4,6/5 na podstawie 36 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
Wrocław
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
+2°
Gdańsk
-1°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
Szczecin
+1°
Bydgoszcz

Wideo