Pogoda w Polsce na 11.11.2020

Pogoda w Polsce na 11.11.2020

Prognoza pogody na środę


Tego dnia wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:50, zachód nastąpi o godz. 15:49. Dzień potrwa zatem 8 godz. i 59 min. Księżyc nadal będzie w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W stolicy kraju można spodziewać się bezchmurnego poranka. Temperatura wyniesie 3 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie jest przewidywany deszcz. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W Zakopanem rano też będzie bezchmurnie. Temperatura wyniesie 2 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Gdańsku od rana widoczne będzie zachmurzenie zmienne, nie będzie padał deszcz. Temperatura wyniesie 3 ℃. W ciągu dnia pogoda utrzyma się na podobnym poziomie, a temperatura wzrośnie do 7 ℃.

W Warszawie kierunek wiatru będzie południowo-wschodni, jego prędkość najpierw wyniesie 3 m/s, następnie 4 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1017 hPa. Wilgotność powietrza osiągnie 90%-82%.

Wieczorem

W Warszawie niebo będzie niewidoczne, nie jest spodziewany deszcz. Temperatura wyniesie 7 ℃. W Zakopanem można spodziewać się zachmurzenia zmiennego, nie są oczekiwane opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W Gdańsku niebo będzie pokryte w całości chmurami, nie powinny jednak pojawić się opady deszczu. Temperatura wyniesie 6 ℃.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 69 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo