Kalendarz księżycowy na listopad 2020 roku. Kiedy zrobić fryzurę?

Kalendarz księżycowy na listopad 2020 roku. Kiedy zrobić fryzurę?

Рrognozy astrologiczne dla wszystkich znaków Zodiaku


Nadchodzi listopad 2020 roku, a wraz z nim pojawiają się nowe prognozy astrologiczne dla wszystkich znaków Zodiaku.

Od 1 do 14 listopada włącznie Księżyc będzie ubywający. 15 listopada-nów. Następnie Księżyc rośnie do 29 listopada. A 30 listopada należy się spodziewać pełnię Księżyca.

1 - 4 listopada wszystkie znaki Zodiaku muszą dbać o swoje zdrowie. W celach profilaktycznych można poddać się badaniom lekarskim, a kobietom należy odwiedzić ginekologa i mammologa. Jeżeli poczujesz się źle, natychmiast udaj się do lekarza, ale nie stosuj samoleczenia.

5 - 6 listopada – dni do pielęgnacji skóry. Odwiedź kosmetyczkę lub zrób domową maseczkę albo peeling.

7 – 9 listopada mężczyźni mogą odwiedzać barbershopy albo dbać o swoją brodę i wąsy w domu. Możesz eksperymentować ze swoim nowym obrazem. Zachęcamy do kąpieli, saun i łaźni tureckich (z wyjątkiem osób, które mają do tego przeciwwskazania lekarskie).

10 – 14 listopada zacznij gotować organizm do rezygnacji ze złych nawyków: alkoholu, papierosów, niezdrowego wyżywienia. Zapisz się do klubu sportowego, jeżeli od dawna o tym marzyłeś. Ewentualnie zacznij ćwiczyć w domu. Na YouTube znajdziesz dużo filmików – w zależności od twoich życzeń: usunąć tłuszcz z brzucha, napompować ramiona lub mięśnie pośladkowe.

15 listopada – Księżyc w nowiu. Zachęcamy udać się dzisiaj do fryzjera. Ze względu na to, że będzie to niedziela, lepiej zapisać się do fryzjera wcześniej. Możesz eksperymentować z długością, kolorem i kształtem fryzury. Wszystkie eksperymenty zakończą się sukcesem, a stan włosów nie pogorszy się, nawet zaczną one rosnąć szybciej.

16 – 19 listopada salon urody mogą odwiedzić te osoby, które nie zdążyły tego zrobić wcześniej. Zrezygnuj jednak z niestandardowych nowości. Zamawiając fryzurę, zwróć uwagę, jakiej pielęgnacji ona potrzebuje. Na zdjęciach w Internecie modelkom zwykle robią stylizację włosów, które nie będziesz w stanie wykonać na co dzień.

20 – 24 listopada – idealny okres na oczyszczenie organizmu. Możesz zorganizować dni postu lub przestrzegać diety. Najważniejsze jest, aby wszystko było z umiarem, żeby nie osłabić organizmu.

25 – 26 listopada możesz odwiedzić browistę, wykonać depilację laserową oraz zabiegi kosmetyczne (na przykład usuwanie pieprzyków). Przypominamy: z początku skonsultuj się z lekarzem.

27 – 29 listopada postaraj się zrezygnować z palenia papierosów lub niezdrowego wyżywienia. Spróbuj również oczyścić się duchowo.

30 listopada – Księżyc w nowiu. Zadbaj o siebie w domu. Gwiazdy zachęcają zrezygnować z odwiedzania salonu urody.

Średnia ocena to 4/5 na podstawie 64 recenzji

Pogoda w Polsce

+8°
Olsztyn
Poznań
+8°
Łódź
+10°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+9°
Warszawa
Kraków
+9°
Wrocław
+10°
Opole
+10°
Rzeszów
+7°
Białystok
+7°
Gdańsk
+9°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+7°
Szczecin
+6°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+9°
Kraków
+9°
Łódź
+8°
Wrocław
+9°
Poznań
+7°
Gdańsk
+7°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+7°
Lublin
+10°
Katowice
+9°
Białystok
+7°
Gdynia
+7°
Sosnowiec
+9°
Radom
+10°
Kielce
+9°
Toruń
+8°
Gliwice
+9°
Rzeszów
+10°
Zabrze
+9°
Wszystkie miasta