ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Pogoda w Polsce na 5.11.2020

Pogoda w Polsce na 5.11.2020

Prognoza pogody na czwartek


Tego dnia Słońce wstanie o godz. 6:39, natomiast zajdzie o godz. 15:59. Dzień potrwa zatem 9 godz. i 20 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie pozostawał w fazie pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie dzień będzie raczej pogodny. Rano zachmurzenie będzie zmienne, nie są przewidywane opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W ciągu dnia będzie bezchmurnie, a temperatura wyniesie 9 ℃. W Zakopanem rano niebo będzie zasnute chmurami, pojawi się niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy 4 ℃. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, ale mogą występować przejaśnienia, deszcz nie jest już wtedy przewidywany. Temperatura wyniesie 5 ℃. W Gdańsku rano spodziewane jest małe zachmurzenie, bez opadów deszczu. Na termometrach zobaczymy 7 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie będzie istotnie padać. Temperatura wzrośnie do 11 ℃.

W Warszawie powieje wiatr z kierunku zachodniego, jego prędkość z rana wyniesie 3 m/s, natomiast w trakcie dnia wzrośnie do 5 m/s. Należy spodziewać się wysokiego ciśnienia powietrza, które sięgnie 1020 hPa. Wilgotność powietrza wyniesie powyżej 80%.

Wieczorem

W stolicy kraju wystąpi małe zachmurzenie, nie będzie padał deszcz. Na termometrach zobaczymy 9 ℃. W Zakopanem oczekiwane jest małe zachmurzenie, bez pojawienia się opadów. Termometry wskażą 3 ℃. W Gdańsku niebo w całości będzie pokryte chmurami, nie powinno padać. Na termometrach zobaczymy 10 ℃.

Średnia ocena to 4,5/5 na podstawie 33 recenzji

Pogoda w Polsce

-1°
Olsztyn
Poznań
-2°
Łódź
-1°
Lublin
+2°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
+1°
Wrocław
Opole
-1°
Rzeszów
-2°
Białystok
Gdańsk
-2°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
Szczecin
Bydgoszcz

Wideo