ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Pogoda w Polsce na 3.11.2020

Pogoda w Polsce na 3.11.2020

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca nastąpi o godz. 6:35, natomiast zachód będzie miał miejsce o godz. 16:03. Długość dnia wyniesie zatem 9 godz. i 28 min. Księżyc nadal będzie pozostawał w fazie pełni.

Rano i po popołudniu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo nie będzie widoczne, jednak nie jest spodziewany deszcz. Temperatura wyniesie 13 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie zmniejszy się, nadal będzie pochmurnie, nie będzie padać. Na termometrach zobaczymy 16 ℃. W Zakopanem niebo w całości pokryją chmury, jednak nie są przewidywane opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 10 ℃. W ciągu dnia niebo również nie będzie widoczne, nie powinny wystąpić istotne opady. Temperatura wyniesie 13 ℃. Nad Gdańskiem także będą rozpościerać się gęste chmury. Z rana niebo będzie niewidoczne, nie są oczekiwane opady. Na termometrach zobaczymy 15 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie zmienne, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 14 ℃.

Kierunek wiatru w Warszawie będzie zachodni, początkowo jego prędkość wyniesie 3 m/s, następnie wzrośnie do 4 m/s. Wilgotność powietrza będzie utrzymywać się w granicach 90%. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1007 hPa i będzie nieznacznie wzrastać.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale bez opadów. Temperatura wyniesie 14 ℃. W Zakopanem będzie pochmurnie, mogą pojawić się niewielkie opady deszczu. Termometry wskażą 12 ℃. W Gdańsku będzie bezchmurnie, temperatura wyniesie 11 ℃.

Średnia ocena to 5/5 na podstawie 43 recenzji

Pogoda w Polsce

-2°
Olsztyn
Poznań
-3°
Łódź
-4°
Lublin
-2°
Gorzów Wielkopolski
-2°
Warszawa
Kraków
-5°
Wrocław
-4°
Opole
-8°
Rzeszów
-1°
Białystok
-3°
Gdańsk
-6°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-3°
Szczecin
-3°
Bydgoszcz

Wideo