Pogoda w Polsce na 24.09.2020

Pogoda w Polsce na 24.09.2020

Prognoza pogody na czwartek


W tym dniu wschód Słońca nastąpi o godz. 6:25, zachód o godz. 18:29. Dzień potrwa 12 godz. i 4 min. Księżyc nadal będzie w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W stolicy kraju od rana na niebie pojawiać się będą burzowe chmury, jednak opady nie są spodziewane.Temperatura wyniesie 17 ℃. W trakcie dnia pogoda będzie podobna, ale temperatura wzrośnie do 25 ℃, odczuwalnie natomiast nawet do 27 ℃. W górach również pojawią się burzowe chmury, rano nie powinno jednak padać. W Zakopanem temperatura wyniesie 12 ℃. W ciągu dnia zachmurzenie będzie mniejsze, jednak spodziewany jest niewielki deszcz. Nad morzem rano rownież widoczne będa burzowe chmury i może pojawić się niewielki deszcz. W Gdańsku na termometrze zobaczymy 16 ℃. Pogoda w dzień będzie podobna, temperatura wzrośnie do 23 ℃.

W Warszawie początkowo powieje wiatr z kierunku południowego, później zmieni się na południowo-zachodni, prędkość będzie stała - 3 m/s. Wilgotność powietrza będzie spadać - początkowo od 68% do 58% w ciągu dnia. Ciśnienie atmosferyczne wyniesie 995 hPa.

Wieczorem

W Warszawie pojawią się burzowe chmury i niewielki deszcz. Na termometrze zobaczymy 23 ℃. Nad Zakopanem dominować będą burzowe chmury, spadnie deszcz. Temperatura wyniesie 17 ℃. W Gdańsku niebo w całości pokryją chmury, nie jest spodziewany deszcz. Na termometrze zobaczymy 21 ℃.

Średnia ocena to 4,9/5 na podstawie 59 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+2°
Olsztyn
Poznań
+3°
Łódź
+4°
Lublin
+5°
Gorzów Wielkopolski
+4°
Warszawa
Kraków
+5°
Wrocław
+5°
Opole
+5°
Rzeszów
+3°
Białystok
+4°
Gdańsk
+4°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+2°
Szczecin
+3°
Bydgoszcz

Wideo