When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 13.09.2020

T
13 września 2020, 12:06

Prognoza pogody na niedziela

Pogoda w Polsce na 13.09.2020

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 6:07, natomiast zachód nastąpi o godz. 18:55. Dzień potrwa zatem 12 godz. i 48 min. Księżyc dalej będzie znajdował się w ostatniej kwadrze.

Rano i po południu
Dzień będzie zdecydowanie cieplejszy niż poprzedni. Z rana w Warszawie termometr wskaże 16 ℃. Niebo będzie niewidoczne, jednak nie są spodziewane opady deszczu. Zachodni wiatr powieje z prędkością od 4 do m/s. Ciśnienie wyniesie 1002 hPa i w ciągu dnia będzie nieznacznie wzrastało, po południu wynosząc 1005 hPa. Po południu będzie więcej chmur, nie będzie też padać. Termometr w Warszawie wskaże maksymalnie 21℃, kierunek wiatru pozostanie niezmienny, a prędkość wzrośnie do 7 m/s.
Na południu Polski będzie cieplej. Temperatura rano wyniesie 17 ℃, niebo będzie zasnute chmurami i pojawi się także deszcz. Ciśnienie wyniesie 990 hPa, wiatr powieje z południowego zachodu, z prędkością 4 m/s. W ciągu dnia nadal będzie pochmurnie, ale już z przejaśnieniami. Wiatr wzmocni się do 6 m/s i jego kierunek zmieni się na północno-zachodni. Termometr w Krakowie wskaże maksymalnie 25℃.
Wieczór
Pogoda w kraju będzie podobna. W stolicy temperatura wyniesie 18 ℃, nie powinno padać, na niebie będą widoczne przejaśnienia.

4.7 средний рейтинг из 5 на основе 3 оценок