ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Pogoda w Polsce na 02.09.2020

Pogoda w Polsce na 02.09.2020

Prognoza pogody na środę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 5:49, natomiast Słońce zajdzie o godz. 19:21. Dzień ulega już skracaniu i potrwa 13 godz. i 32 min. Księżyc znajdzie się w pełni.

Rano i popołudniu

Przeczytaj także

W tę środę będzie burzowo, wietrznie i deszczowo. Rano nad większością kraju zapanują temperatury w granicach 13°C, w górach i lokalnie na północy kraju możliwe będzie wystąpienie przymrozków. Temperatura wzrośnie przed południem, jednak nadal nie będzie zbyt ciepło, gdyż maksymalnie na termometrach zobaczymy tylko 19°C.

Wiać będzie z północnego wschodu, prędkość wiatru będzie dość wysoka - nawet do 8 m/s. W górach i na północy kraju wiatr silny i porywisty, w porywach prędkość osiągnie nawet do 60 m/s. Ciśnienie atmosferyczne w ciągu dnia nie będzie stabilne, gdyż będzie wahać się w granicach 998-999 hPa. Będzie także dość wilgotno, wskaźnik wilgotności w centrum kraju w południe wyniesie nawet 95%.

Wieczorem

Tej nocy na niebie będzie pełnia, jednak Księżyc nie będzie widoczny, gdyż ukryją go gęste chmury piętra niskiego, ewentualne przejaśnienia spodziewane są dopiero po północy. W nocy oczekiwane są także opady deszczu. Kierunek wiatru ulegnie zmianom - po godz. 21 przewidywany jest wiatr południowy, którego prędkość może osiągnąć nawet 10 m/s.

Średnia ocena to 4,8/5 na podstawie 21 recenzji

Pogoda w Polsce

Olsztyn
Poznań
Łódź
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
Warszawa
Kraków
Wrocław
+1°
Opole
+1°
Rzeszów
Białystok
+2°
Gdańsk
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+1°
Szczecin
+2°
Bydgoszcz

Wideo