When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 14.08.2020

T
13 sierpnia 2020, 19:46

Prognoza pogody на piątek

Pogoda w Polsce na 14.08.2020

Wschód Słońca w piątek 14 sierpnia oczekiwany jest o godz. 05:18, czyli o 2 min. później niż dnia poprzedniego. Zachód Słońca nastąpi wcześniej niż w dniu poprzednim również o 2 min. Zatem cały dzień potrwa o 4 min. krócej niż dzień wcześniej, a jego długość wyniesie 14 godz. i 44 min.

Rano i popołudniu

Przez cały dzień będzie pochmurnie z przejaśnieniami, opady jednak nie są przewidziane. W ciągu dnia temperatura będzie wzrastała od 17 ℃ do maksymalnie 26 ℃ w Warszawie, najgoręcej będzie we Wrocławiu i Krakowie, gdzie termometr pokaże nawet 29 ℃. Przed południem w całym kraju będzie dość gorąco, gdyż temperatura odczuwalna będzie o 2-3 ℃ wyższa niż w rzeczywistości. Po południu także będzie dosyć gorąco - termometry pokażą maksymalnie 25℃, jednak odczuwalna temperatura wyniesie 27℃. Poziom wilgotności bliżej wieczora sięgnie maksymalnie 60%.

Wiatr przez cały dzień będzie pochodził z kierunku wschodniego, a jego prędkość wyniesie do 5 m/s.

Wieczorem

Pogoda po schyłku dnia również będzie dosyć komfortowa. W piątek będzie pochmurnie z przejaśnieniami, synoptycy nie przewidują jednak istotnych opadów. Maksymalna temperatura w nocy sięgnie 25 ℃, minimalna, której oczekuje się w regionach północno-zachodnich oraz w górach, spadnie do nawet 7 ℃.

4 средний рейтинг из 5 на основе 66 оценок