When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Pogoda w Polsce na 13.08.2020

T
12 sierpnia 2020, 19:23

Prognoza pogody na czwartek

Pogoda w Polsce na 13.08.2020

Dzień rozpocznie się o godz. 05:16, zachód Słońca będzie miał miejsce o godz. 20:04. Długość dnia wyniesie zatem 14 godz. i 48 min. Księżyc w tym dniu będzie wciąż znajdował się w pełni.

Rano i popołudniu

Czwartkowy poranek będzie słoneczny, pogodny i dość świeży: maksymalnie termometry wskażą 19 ℃. Świetna pogoda, by rozpocząć wspaniały dzień - przyjemnie będzie zarówno nad Bałtykiem, jak i na Mazurach, jak również w centralnych województwach i w górach, pogodny dzień zapowiada się także na południu i zachodzie kraju. Opady są przewidywane wyłącznie w pojedynczych miejscowościach na zachodzie kraju oraz w miejscowościach nad Bałtykiem. Niebo pokryją przezroczyste chmury piętra średniego, które ochronią przed upałami. To ważne, gdyż maksymalna temperatura, która zapowiadana jest tego dnia wyniesie nawet 26 ℃, natomiast odczuwalnie będzie 28 ℃.

Ciśnienie atmosferyczne nadal będzie się obniżać, tak samo jak poziom wilgotności (sięgnie minimalnie 60%), natomiast prędkość wiatru z kierunku północno-wschodniego będzie niezmienna - 3-4 m/s.

Wieczorem

Wieczorem będzie ciepło, maksymalnie do 27 ℃. Oczekiwany jest także niewielki deszcz i zmienne zachmurzenie. Ciśnienie będzie dość niskie - około 1001 hPa, niski będzie także poziom wilgotności, którego wskaźniki mogą wahać się w granicach 50-60%.

4.7 средний рейтинг из 5 на основе 3 оценок