When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.
Wiadomości o pogodzie w Polsce i na świecie
Pogoda w twoim mieście

Prognoza pogody na 3 sierpnia

T
2 sierpnia 2020, 14:54

Prognoza pogody na poniedziałek

Prognoza pogody na 3 sierpnia

W tym dniu Słońce wstanie o godz. 5:00, a zajdzie o godz. 20:23. Dzień potrwa 15 godz. i 23 min. Księżyc wciąż będzie znajdował się w pełni.

Rano i po południu
Poniedziałek w Warszawie będzie pochmurny z przejaśnieniami, nie są przewidywane opady deszczu. Rano na termometrze zobaczymy 17 ℃, wiatr powieje z kierunku południowo-zachodniego z prędkością 4 m/s. Wilgotność powietrza będzie miała wartość 72%. W ciągu dnia przewidywane są burzowe chmury, jednak dalej nie powinno z nich padać. Temperatura wyniesie 24 ℃. Ciśnienie atmosferyczne osiągnie 998 hPa. W Krakowie rano na termometrze dostrzeżemy 17 ℃, pojawiać się będzie zachmurzenie zmienne, nie powinno być opadów deszczu. Kierunek wiatru będzie południowy, powieje z prędkością 2 m/s. Wilgotność powietrza sięgnie 79%. W ciągu dnia zrobi się gorąco, temperatura wzrośnie do 27 ℃, natomiast odczuwalnie będzie 29 ℃. Ciśnienie osiągnie 985 hPa, na niebie mogą zebrać się burzowe chmury. W Gdańsku pogoda nie będzie zachwycała letnią aurą - niebo będzie niewidoczne, spodziewany jest również niewielki deszcz. Rano pojawią się burzowe chmury, z których może spaść niewielki deszcz. Temperatura sięgnie 17 ℃. Wiatr będzie pochodził z kierunku południowo-zachodniego, jego prędkość wyniesie 3 m/s. Wilgotność powietrza przyjmie wartość 83%. W ciągu dnia nadal będą obecne burzowe chmury i spodziewany jest niewielki deszcz. Na termometrze zobaczymy 22 ℃. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1003 hPa.
Wieczorem
W stolicy pojawią się burzowe chmury, z których może spaść deszcz. W dalszym ciągu będzie ciepło, termometr wskaże 21 ℃. W Krakowie na niebie obecne będą burzowe chmury, z których spodziewany jest niewielki deszcz. Na termometrze zobaczymy 23 ℃. W Gdańsku niebo będzie niewidoczne, przewidywane są opady deszczu. Temperatura wyniesie 19 ℃.

4.1 средний рейтинг из 5 на основе 47 оценок