Pogoda w Polsce na 30.06.2020

Pogoda w Polsce na 30.06.2020

Prognoza pogody na wtorek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:18, natomiast Słońce zajdzie o godz. 21:00. Dzień ulega już skracaniu i potrwa 16 godz. i 42 min. Księżyc znajdzie się w pełni.

Rano i po południu

Przeczytaj także

Pogoda w stolicy Polski będzie charakteryzowała się niewielkim deszczem (do 3mm) i raczej małym zachmurzeniem. Rano termometr wskaże 16 ℃ i będzie pochmurnie, ale bez spodziewanych opadów. Wiatr przez cały dzień powieje z kierunku zachodniego, z rosnącą prędkością, która z rana wyniesie 4 m/s. Ciśnienie powietrza będzie stałe przez cały dzień i wyniesie 997 hPa. W ciągu dnia zrobi się ciepło, na niebie będzie małe zachmurzenie i może pojawić się niewielki deszcz. Temperatura będzie wynosiła 23 ℃, a wiatr nasili się do 5 m/s. Na południu kraju oczekiwana jest bardziej słoneczna pogoda niż w centrum. Rano w Krakowie na niebie będzie zachmurzenie zmienne, jednak bez opadów. Temperatura wyniesie 15 ℃, wiatr również będzie wiał z zachodu najpierw z prędkością 4 m/s. W trakcie dnia będzie bezchmurnie i bez opadów, termometr wskaże 23 ℃, odczuwalnie będzie 25 ℃, będzie więc ciepło. Ciśnienie w ciągu dnia osiągnie 987 hPa. Na północy kraju nie będzie zbyt ciepło. Spodziewany jest niewielki deszcz (do 3 mm), a także małe zachmurzenie. Rano w Gdańsku temperatura wyniesie 14 ℃, nie powinny pojawić się opady deszczu. Wiatr będzie południowo-zachodni wiejący z prędkością 5 m/s. W ciągu dnia spodziewane jest małe zachmurzenie i niewielki deszcz, a termometr wskaże 20 ℃, natomiast wiatr osiągnie prędkość 7 m/s.

Wieczorem

W każdym z regionów kraju, pogoda wieczorem będzie raczej podobna do tej w ciągu dnia. W Warszawie temperatura wyniesie 21 ℃, wiatr powieje z prędkością 7 m/s. Może pojawić się małe zachmurzenie, a także niewielki deszcz.

Średnia ocena to 4,5/5 na podstawie 70 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+18°
Olsztyn
Poznań
+18°
Łódź
+15°
Lublin
+15°
Gorzów Wielkopolski
+18°
Warszawa
Kraków
+17°
Wrocław
+17°
Opole
+14°
Rzeszów
+16°
Białystok
+16°
Gdańsk
+15°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+18°
Szczecin
+14°
Bydgoszcz

Wideo