Pogoda w Polsce na 27.06.2020

Pogoda w Polsce na 27.06.2020

Prognoza pogody na sobotę


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 4:16, a zachód o godz. 21:01. Dzień potrwa tyle samo, co wczorajszy - 16 godz. i 45 min. Księżyc w dalszym ciągu będzie znajdował się w pierwszej kwadrze.

Rano i po południu

Przeczytaj także

Pogoda w dalszym ciągu nie będzie należała do całkiem spokojnej. Rano w stolicy kraju temperatura osiągnie 19 ℃, na niebie będą burzowe chmury, jednak opady nie powinny się pojawić. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 4 m/s. Ciśnienie wyniesie 1003 hPa i nieznacznie w ciągu dnia będzie się obniżać. Wilgotność powietrza z rana będzie wysoka - 89%. W ciągu dnia zrobi się gorąco, na niebie pojawią się burzowe chmury i deszcz. Odczuwalna temperatura może wynieść nawet 28 ℃. Wilgotność w powietrzu będzie coraz mniejsza i po południu wyniesie 68%. Na południu kraju pogoda będzie podobna do tej w centralnej części. Rano w Krakowie termometr wskaże 18 ℃, mogą pojawiać się burzowe chmury, z których popada niewielki deszcz. Wiatr będzie południowy o prędkości 2 m/s. Ciśnienie przez cały dzień będzie utrzymywało się na poziomie 989 hPa. W ciągu dnia również w tej części Polski zrobi się gorąco. Temperatura wyniesie 27 ℃, wiatr wzmocni się do 4 m/s, a jego kierunek zmieni się na południowo-zachodni. Na północy Polski pogoda również będzie podobna. W Gdańsku z rana będzie 19 ℃, na niebie zbiorą się burzowe chmury, jednak nie powinny wystąpić istotne opady deszczu. Wiatr powieje z kierunku południowo-wschodniego z prędkością 4 m/s. Ciśnienie wyniesie 1007 hPa i nieznacznie będzie się obniżać w ciągu dnia. Po południu odczuwalna temperatura sięgnie 27 ℃, będzie więc bardzo ciepło, na niebie będą nadal burzowe chmury, z których może pojawić się niewielki deszcz.

Wieczór

Wieczorna pogoda w całym kraju będzie zbliżona. Temperatura w Warszawie wyniesie powyżej 25 ℃, z nieba nie ustąpią burzowe chmury, a także należy spodziewać się opadów deszczu.

Średnia ocena to 4,1/5 na podstawie 32 recenzji

Pogoda w Polsce

+5°
Olsztyn
Poznań
+7°
Łódź
+9°
Lublin
+4°
Gorzów Wielkopolski
+7°
Warszawa
Kraków
+7°
Wrocław
+8°
Opole
+8°
Rzeszów
+7°
Białystok
+5°
Gdańsk
+7°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+6°
Szczecin
+5°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+7°
Kraków
+7°
Łódź
+7°
Wrocław
+7°
Poznań
+5°
Gdańsk
+5°
Szczecin
+4°
Bydgoszcz
+6°
Lublin
+9°
Katowice
+8°
Białystok
+7°
Gdynia
+5°
Sosnowiec
+7°
Radom
+8°
Kielce
+7°
Toruń
+7°
Gliwice
+8°
Rzeszów
+8°
Zabrze
+8°
Wszystkie miasta