ukraine-flag UWAGA! Możesz pomóc Siłom Zbrojnym Ukrainy, dokonując przelewu ze swojej karty płatniczej za pomocą tego linku

Jaka będzie pogoda w listopadzie 2019

Długoterminowa prognoza pogody na listopad.


Według wstępnych prognoza, pogoda w listopadzie 2019 roku będzie dość chłodna.

Chociaż początek listopada zapowiada się ciepło, gdzieniegdzie możliwe są przelotne opady deszczu. W pierwszej dekadzie dzienna i nocna temperatura powietrza będzie dodatnia. Druga dekada listopada będzie zimna i rozpocznie się od słabych opadów. W nocy może pojawić się szron.

Przeczytaj także

W drugiej połowie listopada będzie ciepło przez kilka dni. Potem nadejdzie ochłodzenie. Zimna aura będzie także panować w trzeciej dekadzie miesiąca. Temperatura powietrza spadnie poniżej zera. Możliwe są intensywne opady mokrego śniegu.

Pierwsze oznaki zimy w postaci deszczy ze śniegiem możliwe są już w dniach 7-10 listopada. Następnie po krótkim ociepleniu opady wrócą, też ze śniegiem.

W drugiej połowie miesiąca będzie już zimno, czekają nas nocne przymrozki. Pod koniec listopada zimny front atmosferyczny znad Syberii przyniesie mróz, deszcz i mokry śnieg.Wpływ Arktyki na pogodę w regionie europejskim wzrośnie pod koniec listopada.

Średnia ocena to 4,6/5 na podstawie 90 recenzji

Pogoda w Polsce

-3°
Olsztyn
Poznań
-1°
Łódź
-1°
Lublin
+1°
Gorzów Wielkopolski
-1°
Warszawa
Kraków
Wrocław
Opole
Rzeszów
-1°
Białystok
Gdańsk
-3°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
-1°
Szczecin
-2°
Bydgoszcz

Wideo