Seria tornad nawiedziła USA [zdjęcia]

Nawałnica i tornada przetoczyły się przez amerykańskie stany Teksas i Missisipi.


Co najmniej pięć osób zginęło po przejściu burzy w amerykańskich stanach Teksas i Missisipi. Wśród ofiar są dzieci.

W hrabstwie Angelina powalone przez huraganowy wiatr drzewo spadło na auto. Zginęło dwoje dzieci, które znajdowały się w samochodzie. Jeszcze jedna osoba zginęła w hrabstwie Houston w Teksasie.

Przeczytaj także

Potężne tornado kategorii EF-3 uszkodziło wiele domów w mieście Franklin (hrabstwo Robertson). Rannych zostało 12 osób. W hrabstwie Cherokee 25 miejscowych mieszkańców zostało rannych.

W mieści Hamilton w stanie Missisipi żywioł zabił jedną osobę, 19 osób zostało rannych, dwoje z nich trafiło do szpitala w stanie ciężkim.

Po burzy doszło do powodzi w stanie Louisiana, w wyniku, której utonął nastolatek.Niepogoda dotknęła stany: Teksas, Missisipi, Louisiana, Alabama i Missouri. Na dizeń dzisiejszy bez prądu jest 150 tys. domów.

Zobacz też: Sztorm i powódź w Rio de Janeiro [zdjęcia i wideo]

Średnia ocena to 4.8/5 na podstawie 73 recenzji

Pogoda w Polsce

+30°
Olsztyn
Poznań
+31°
Łódź
+27°
Lublin
+24°
Gorzów Wielkopolski
+31°
Warszawa
Kraków
+28°
Wrocław
+31°
Opole
+29°
Rzeszów
+28°
Białystok
+27°
Gdańsk
+30°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+31°
Szczecin
+24°
Bydgoszcz

Wideo

Prognoza w innych regionach

Warszawa
+31°
Kraków
+31°
Łódź
+31°
Wrocław
+28°
Poznań
+27°
Gdańsk
+27°
Szczecin
+18°
Bydgoszcz
+30°
Lublin
+27°
Katowice
+30°
Białystok
+28°
Częstochowa
+30°
Gdynia
+26°
Sosnowiec
+31°
Radom
+31°
Kielce
+30°
Toruń
+31°
Gliwice
+30°
Rzeszów
+29°
Zabrze
+30°
Wszystkie miasta