​Prognoza pogody na 5 lutego

© Pixabay

Prognoza pogody na poniedziałek


Tego dnia Słońce wzejdzie o godz. 7:09, natomiast zachód odbędzie się o godz. 16:30. Długość dnia wyniesie zatem 9 godz. i 20 min. Księżyc będzie znajdował się w fazie trzeciej kwadry.

Rano i po południu

Przeczytaj także

W Warszawie rano niebo będzie niewidoczne, przewidywane są opady deszczu. Termometry wskażą 3 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, istotne opady nie są spodziewane. Temperatura wzrośnie do 4 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 22 km/h, następnie kierunek zmieni się na południowy, natomiast prędkość zmniejszy się do 14 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa. W Zakopanem rano niebo nie będzie widoczne, oczekiwane są opady deszczu ze śniegiem. Termometry wskażą 2 ℃. W ciągu dnia niebo nadal będzie całkiem pokryte przez chmury, opady utrzymają się. Temperatura zmniejszy się do 1 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 11 km/h, następnie zwiększając się do 23 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1015 hPa. W Gdańsku rano będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, wystąpią niewielkie opady. Termometry wskażą 3 ℃. W ciągu dnia będzie pochmurnie, również z przejaśnieniami, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 3 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, a jego prędkość wyniesie 32 km/h, następnie zmniejszając się do 18 km/h. Ciśnienie powietrza sięgnie 1005 hPa.

Wieczorem

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z pojawiającymi się przejaśnieniami, oczekiwane są niewielkie opady. Termometry wskażą 2 ℃. W Zakopanem niebo będzie niewidoczne, spodziewane są opady deszczu ze śniegiem. Temperatura wyniesie 2 ℃. W Gdańsku niebo nie będzie widoczne, przewidywane są niewielkie opady. Termometry wskażą 3 ℃.

Wideo

Ciekawostki

Pełna wersja