Wybierz wakacje życia

T
30 marca 2018, 15:17

Jeżeli marzysz o cudownych wakacjach i kusi się eskapada do krajów, w których historia żyje za pan brat z nowoczesnością, natura kipi od przysmaków a ludzie są niezwykle przyjaźni, wybierz ofertę doświadczonego biura podróży. I ruszaj w drogę na wakcje życia!

Wybierz wakacje życia

Wakacje ze sprawdzonym biurem podróży to już połowa sukcesu. A takim biurem jest Dreamtours, którego oferta zachwyca nawet najbardziej wybrednych podróżników.

Dobre wino i humor

Jeżeli należysz do osób, którym marzy się wypad do egzotycznych i dalekich krajów dreamtours czeka na Ciebie z bajeczną ofertą wakacji np. na Wyspach Zielonego Przylądka, w Tanzanii i Zanzibarze, na Seszelach, czy na Malediwach. W bogatej ofercie dreamtours.pl znajdziesz oczywiście Meksyk, Tajlandię, czy Kenię. Ciekawą przygodą może okazać się spędzenie tygodnia w zupełnie odmiennej kulturze i ustroju, przypominającym nieco nasz PRL, np. na Kubie, czy w Chinach. I tam wysokiej klasy hotele rozpieszczą Cię położeniem, jakością obsługi i egzotyczną kuchnią.

Naszą uwagę zwróciły również oferty wakacji na naszym kontynencie. Niełatwo jest podjąć decyzję, czy bardziej kusi urlop na malowniczej Sardynii, czy na pełnym oliwek i uśmiechniętych mieszkańców, Cyprze. Kiedy jeszcze przyjrzymy się ofercie wakacji w królestwie wina, muzyki i piłki nożnej - Portugalii, mamy nielada problem z wyborem..

W dodatku to nie koniec atrakcji. http://dreamtours.pl/ zaprasza na wyjazdy all inclusive w dowolnym zakątku świata. Biuro turystyczne Dreamtours zabierze Cię do eleganckiego hotelu w Gruzji, Bułgarii, czy w Hiszpanii. Obiekty oferowane przez to biuro podróży leżą nad samym morzem, więc możesz już szykować dobry humor na szaleństwa na najmodniejszych plażach.

Znajdź swoje wakacje

Na stronie dreamtours.pl możesz zapoznać się ze szczegółami każdej oferty, wybrać najlepszy dla siebie hotel, termin i formę podróżowania. Osoby, które nie lubią tracić czasu na długie podróże chętnie skorzystają z opcji przelotu samolotem, a Ci którzy kochają długie i ciekawe przygody, chętniej skorzystają z opcji samochodowej lub wykupią wycieczkę objazdową, która połączy zwiedzanie z plażowaniem. Warto dodać, że na swoje wymarzone wakacje z dreamtours.pl możesz wyruszyć zarówno z Polski, jak i z Niemiec.

Siedem dni w europejskim kurorcie spędzisz z dreamtours już za 200 EUR, a np. kubańska tygodniowa przygoda jest już w zasięgu 667 EUR! Nie zwlekaj, czekają na Ciebie niesamowite okazje first i last minute

Jeżeli razem z wakacjami letnimi lubisz planować od razu wypoczynek zimowy, możesz od razu skorzystać ofert bogatej oferty wyjazdów na narty do Austrii, Norwegii, Szwajcarii, a nawet do USA.