When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Wichury w Warszawie

T
13 czerwca 2017, 10:22

Powyrywane drzewa, pozrywane sieci trakcyjne, powybijane okna.

Wichury w Warszawie

Tak wygląda Warszawa po przejściu silnej wichury. Przez wiatr nieprzejezdny jest most Śląsko-Dąbrowski. Warszawiacy muszą się liczyć z utrudnieniami komunikacyjnymi w całym mieście - dotyczy to zarówno kierowców samochodów, jak i pasażerów komunikacji miejskiej.

Wichura, jaka w poniedziałek po południu przeszła nad Warszawą, wywołała sporo zamieszania. Strażacy otrzymali kilkadziesiąt zgłoszeń dotyczących powalonych drzew i połamanych konarów. Najpoważniejsze dotyczą drzew, które obaliły się na pojazdy.

W rejonie Trasy Siekierkowskiej drzewo przewróciło się na autobus komunikacji miejskiej oraz samochód osobowy. Nikomu nic się nie stało, jednak droga jest zablokowana. Z kolei na moście Śląsko-Dąbrowskim konar spadł na sieć trakcyjną i samochód. Obecnie most jest nieprzejezdny. - W związku z zablokowanym przejazdem na moście Śląsko-Dąbrowskim występują utrudnienia w kursowaniu linii 4, 13, 20, 23, 26 - informuje ZTM. Dla linii tych wyznaczono objazdy. Sieć trakcyjna została także zerwana w rejonie metra Młociny. Tamtędy także nie kursują obecnie tramwaje.

Po przejściu silnej wichury straż pożarna i straż miejska interweniują niemal w całym mieście.

Źródło - Fakt.pl

Słowa kluczowe: