Pogoda w Polsce na 30.10.2020

Pogoda w Polsce na 30.10.2020

Prognoza pogody na piątek


W tym dniu wschód Słońca będzie miał miejsce o godz. 6:28, zachód nastąpi o godz. 16:10. Dzień potrwa zatem 9 godz. i 42 min., będzie więc krótszy od poprzedniego o 4 min. Fazą Księżyca w dalszym ciągu będzie pełnia.

Rano i po południu

W stolicy kraju będzie pochmurnie, ale z przejaśnieniami, nie powinny pojawić się istotne opady deszczu. Na termometrach zobaczymy 8 ℃. W ciągu dnia będzie występować zachmurzenie zmienne, nie jest spodziewany deszcz. Termometry wskażą 10 ℃. Wiatr przyjmie kierunek zachodni, najpierw jego prędkość wyniesie 6 m/s, później zmniejszy się do 5 m/s. Ciśnienie atmosferyczne sięgnie 1007 hPa. W Zakopanem rano będzie pochmurnie, ale z występującymi przejaśnieniami, może spaść niewielki deszcz. Na termometrach zobaczymy tylko 2 ℃. W ciągu dnia nadal spodziewane jest zachmurzenie, ale również przejaśnienia, nie powinno padać. Temperatura wyniesie 6 ℃. Kierunek wiatru będzie początkowo zachodni, a prędkość wyniesie 3 m/s, później kierunek zmieni się na południowo-zachodni, a prędkość zmniejszy się do 2 m/s. Ciśnienie powietrza wyniesie 915 hPa. W Gdańsku rano zachmurzenie będzie małe, nie powinno padać. Termometry wskażą 8 ℃. W ciągu dnia zrobi się pochmurnie, nie są jednak oczekiwane opady deszczu. Temperatura wyniesie 10 ℃. Wiatr najpierw przyjmie kierunek zachodni, prędkość wyniesie 6 m/s, później kierunek zmieni się na południowo-zachodni, a prędkość zmaleje do 5 m/s. Ciśnienie powietrza sięgnie 1009 hPa.

Wieczorem

W Warszawie niebo w całości będzie niewidoczne, może spaść niewielki deszcz. Temperatura wyniesie 10 ℃. W Zakopanem niebo w całości pokryją chmury, spodziewany jest silny deszcz. Na termometrach zobaczymy 5 ℃. W Gdańsku niebo stanie się niewidoczne, nie są przewidywane istotne opady. Temperatura wyniesie 9 ℃.

Średnia ocena to 4,6/5 na podstawie 58 recenzji
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku
Czytaj więcej

Pogoda w Polsce

+10°
Olsztyn
Poznań
+12°
Łódź
+11°
Lublin
+14°
Gorzów Wielkopolski
+12°
Warszawa
Kraków
+13°
Wrocław
+13°
Opole
+12°
Rzeszów
+11°
Białystok
+11°
Gdańsk
+11°
Kielce
Katowice
Zielona Góra
Toruń
+12°
Szczecin
+11°
Bydgoszcz

Wideo