When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Czarna lodówka – hit czy kit?

T
4 września 2018, 14:32

Czy zastanawiałeś się kiedyś nad mocnym akcentem w swojej kuchni?

Czarna lodówka – hit czy kit?

Współcześnie mamy bardzo wiele możliwości urozmaicenia swojego wnętrza, między innymi poprzez zakup designerskiego sprzętu AGD.

Najnowszy model czarnej lodówki Samsung oprócz widocznych na pierwszy rzut oka walorów estetycznych jest przede wszystkim funkcjonalny.

Czarna lodówka Samsung zachwyca bogactwem udogodnień i nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich jest funkcja CoolSelect Zone. Jest ona związana z wyposażeniem chłodziarki w dodatkową szufladę. Możemy w niej umieszczać produkty w dostosowanej do nich temperaturze. Technologia CoolSelect Zone posiada aż cztery ustawienia: chłodzenie, szybkie chłodzenie, delikatne mrożenie, strefa 0.

Kolejnym z udogodnień czarnej lodówki Samsung jest system No Frost, dzięki któremu nie ma konieczności regularnego rozmrażania. Korzyści, które z tego wynikają, to między innymi brak lodu i szronu na ściankach lodówki.

W dzisiejszych czasach konsumenci zwracają uwagę nie tylko na funkcjonalność i parametry techniczne, ale również na design i dopasowanie urządzenia do wnętrza, w którym się będzie znajdować. Coraz większą popularność zyskują nowoczesne, modne sprzęty AGD.

Moda bywa kapryśna

Jeszcze do niedawna standardem były lodówki w białym kolorze. Niedługo po nich pojawiły się modele w kolorze srebrnym, które były droższe i określane wówczas jako bardziej stylowe. W tym momencie to srebrne lodówki są standardem, a białe kojarzą się nam z najtańszymi i najmniej pożądanymi modelami. Pojawiają się również propozycje w innych niestandardowych kolorach, które zachwycają miłośników nowoczesnego, wyróżniającego się designu.

Do jakiego wnętrza pasuje czarna lodówka?

Srebrna chłodziarka stała się teraz standardową opcją, pasującą do kuchni o tradycyjnym wnętrzu, w którym mieszkańcy postawili na prostotę i klasykę. Biała chłodziarka zaś idealnie wpasowuje się w kuchniach o nieco staromodnym, oldschoolowym klimacie.

Czarna lodówka z pewnością sprawdzi się we wnętrzu trochę surowym, utrzymanym w skandynawskim stylu, w których dominuje duża ilość białych, płaskich powierzchni. Sprzęt AGD w kolorze czarnym będzie świetnie kontrastował z jasnym tłem, podkreśli tym samym wyszukany, niebanalny styl wnętrza, a także nowoczesność i pomysłowość projektanta.

Czy czarna lodówka ma minusy?

Niestety jak każda piękna i stylowa rzecz, czarna lodówka ma również swoje wady. Największą z nich jest problem z utrzymaniem czystości zewnętrznej, czarnej powierzchni. Na tym kolorze wyraźniej widać odciski palców oraz kurzu. Nie należy również zapominać, że na czarnej powierzchni wszelkie zadrapania oraz rysy będą bardzo widoczne.

Jeśli jednak nie jest to wystarczający powód, by zniechęcić się do zakupu czarnej lodówki, z pewnością będzie ona doskonałym dopełnieniem nowoczesnej, zapadającej w pamięć gościom lodówki.