When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Wakacje last minute - kiedy warto skorzystać?

T
6 lipca 2016, 14:59

Wczasy last minute są hitem praktycznie przez cały rok, ale szczególnie w okresie wakacyjnym cieszą się największym powodzeniem.

Wakacje last minute - kiedy warto skorzystać?

W końcu każdy rodzic chce wypocząć ze swoimi pociechami w słonecznym kraju, na przepięknej plaży i oczywiście w jak najbardziej korzystnej cenie. Miejsca w najbardziej znanych i lubianych kurortach, w hotelach pełnych atrakcji dla każdego często sprzedają się jeszcze w przedsprzedaży, jednak nie każdy preferuje ten moment na rezerwację. Od dawna najchętniej wybieranymi ofertami są wakacje last minute, czyli te kupowane na ostatnią chwilę.

Tego typu propozycje przeznaczone są głównie dla osób, dla których najważniejsza jest cena oferty, a kierunek wyjazdu, standard hotelu i opcja wyżywienia są drugorzędną sprawą. Wiadomo bowiem, że biura podróży chcą sprzedać niewykorzystane miejsca, więc decydują się na mocne obniżenie ich ceny. Następuje to zawsze na kilka dni przed wylotem, więc na wyjazd trzeba się zdecydować praktycznie z dnia na dzień. O ile oferty last minute dają możliwość wyjazdu w najciekawsze miejsca na świecie w świetnej cenie, należy się liczyć z pewnym ryzykiem, bowiem im dłużej będziemy się zastanawiać, tym większe prawdopodobieństwo że oferta zostanie wyprzedana. To oznacza konieczność zmiany kierunku, a często nawet terminu wyjazdu.

Przyjęło się, że oferty last minute dotyczą tylko bliskich kierunków. Tanie wakacje last minute w Grecji, wyjazdy do Turcji czy wczasy w Hiszpanii są najczęściej poszukiwane w sezonie letnim. Oprócz tego na Traveligo.pl gromadzimy inne propozycje, dostępne przez cały rok i dostosowane do każdego budżetu. Oferty last minute obejmują tylko niektóre hotele i kierunki, a liczba miejsc dostępnych w promocji zawsze jest ograniczona. Najnowsze, aktualne oferty last minute znajdują się tutaj https://www.traveligo.pl/last-minute, więc zapraszamy do rezerwacji już teraz!