When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Restauracja-ZOO w Krawowie

T
16 czerwca 2016, 13:25

Restauracja "Magillo", położona na obrzeżach Krakowa przy ul. Lipowskiego w Bieżanowie na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie.

Restauracja-ZOO w Krawowie

Dopiero w środku czekają prawdziwe skarby. "Magillo" to bowiem restauracja- ZOO.

Wśród stolików piętrzą się przy ścianach ogromne terraria a w nich bogactwo flory i fauny. Od rybek, kolorowych papug przez małpki i żółwie aż po... ogromnego krokodyla na piętrze, któremu możemy wpatrywać się w oczy podczas jedzenia. – Ich obecność w żaden sposób nie zakłóca posiłku.

Jest to też wymarzone miejsce na rodzinne obiady co widać po naszej klienteli – zachwala lokal Marcin Klisiewicz (48 l.), właściciel "Magillo", który w tym jednym miejscu połączył swoje dwie pasje, czyli gotowanie i miłość do egzotycznych zwierząt. Restauracja od wielu lat jest na celowniku obrońców praw zwierząt ale pracownicy KTOZ-u przeprowadzają w lokalu częste kontrole i nigdy nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. – Dbamy o żywienie zwierząt i jesteśmy w stałym kontakcie z weterynarzami. Wszystkie zwierzęta pochodzą z hodowli i zostały zakupione legalnie – podkreśla Klisiewicz.

Foto: Michał Stawowiak / newspix.pl

Źródło - Fakt.pl