Restauracja-ZOO w Krawowie

T
16 czerwca 2016, 13:25

Restauracja "Magillo", położona na obrzeżach Krakowa przy ul. Lipowskiego w Bieżanowie na pierwszy rzut oka wygląda bardzo niepozornie.

Restauracja-ZOO w Krawowie

Dopiero w środku czekają prawdziwe skarby. "Magillo" to bowiem restauracja- ZOO.

Wśród stolików piętrzą się przy ścianach ogromne terraria a w nich bogactwo flory i fauny. Od rybek, kolorowych papug przez małpki i żółwie aż po... ogromnego krokodyla na piętrze, któremu możemy wpatrywać się w oczy podczas jedzenia. – Ich obecność w żaden sposób nie zakłóca posiłku.

Jest to też wymarzone miejsce na rodzinne obiady co widać po naszej klienteli – zachwala lokal Marcin Klisiewicz (48 l.), właściciel "Magillo", który w tym jednym miejscu połączył swoje dwie pasje, czyli gotowanie i miłość do egzotycznych zwierząt. Restauracja od wielu lat jest na celowniku obrońców praw zwierząt ale pracownicy KTOZ-u przeprowadzają w lokalu częste kontrole i nigdy nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości. – Dbamy o żywienie zwierząt i jesteśmy w stałym kontakcie z weterynarzami. Wszystkie zwierzęta pochodzą z hodowli i zostały zakupione legalnie – podkreśla Klisiewicz.

Foto: Michał Stawowiak / newspix.pl

Źródło - Fakt.pl