When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Piknik rodzinny pod Wawelem

T
22 maja 2015, 12:13

W najbliższą niedzielę nikt nie będzie się nudził! Już 24 maja pod Wawelem odbędzie się Święto Rodziny Krakowskiej.

Piknik rodzinny pod Wawelem

Na mieszkańców czekają liczne atrakcje, konkursy i pokazy umiejętności strażaków. Impreza rozpocznie się o godz. 11 i potrwa aż do późnego wieczora. Święto Rodziny Krakowskiej odbędzie się w Krakowie już po raz czwarty.

Na wszystkich, którzy tego dnia przyjdą na Bulwar Czerwieński, czeka wiele atrakcji przygotowanych z myślą nie tylko o najmłodszych, ale i o trochę starszych uczestnikach.

W Miasteczku Rodzinnym pod Wzgórzem Wawelskim będzie można wziąć udział m.in. w staromiejskiej grze terenowej, rodzinnych warsztatach, zajęciach fitness, malowaniu twarzy, warsztatach plastycznych czy językowych. Miłośnicy klocków Lego będą mogli spróbować swoich sił w konstruowaniu różnych budowli.

Każdy chłopiec chciał być kiedyś strażakiem, dlatego Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej zaprezentuje wszystkim miłośnikom straży samochód gaśniczy wraz z wyposażeniem, a najmłodsi uczestnicy święta wezmą udział w gaszeniu prawdziwego pożaru makiety domku oraz Smoka Wawelskiego.

Źródło - Fakt.pl