Startuje Runmageddon

T
6 maja 2015, 12:34

Runmageddon. Co to takiego? Jest to jeden z najbardziej hardcorowych biegów w Europie. Już 9 maja na Torze Służewiec w Warszawie będzie można na żywo zobaczyć zmagania kilku tysięcy osób!

Startuje Runmageddon

W tegorocznej edycji zmagań weźmie udział ponad 2000 osób. Czeka ich nie lada wyzwanie. „Spacer z pieskiem”, czyli 30-kilogramowy kamień do przeciągnięcia, 4-metrowa ściana do pokonania, kąpiel w kontenerze z lodem. To tylko przedsmak atrakcji, jakie dla śmiałków przygotowali organizatorzy zawodów. Często, by je pokonać, niezbędna będzie pomoc innych zawodników. Liczy się współpraca, uśmiech oraz pozytywna energia!

W wydarzeniu weźmie udział też 60 śmiałków, zwanych Niezniszczalnymi. Specjalnie do Runmageddon byli przygotowywani w ciężkich warunkach do jak najszybszego pokonania trasy biegu. Runmageddon pomaga także wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, a nawet odmienić życie o 180 stopni. Jeden z uczestników w czasie treningu nie tylko pokonał własne słabości, ale i schudł 40 kg! Na mecie czekają na zawodników zimne napoje, niesamowita satysfakcja i wspomnienia, które zostaną w ich pamięci na długo.

Runmageddon startuje już w w sobotę na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Każdy może przyjść i kibicować twardzielom! Bilet tylko 5 zł!

Źródło - Fakt.pl

Słowa kluczowe: