When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Startuje Runmageddon

T
6 maja 2015, 12:34

Runmageddon. Co to takiego? Jest to jeden z najbardziej hardcorowych biegów w Europie. Już 9 maja na Torze Służewiec w Warszawie będzie można na żywo zobaczyć zmagania kilku tysięcy osób!

Startuje Runmageddon

W tegorocznej edycji zmagań weźmie udział ponad 2000 osób. Czeka ich nie lada wyzwanie. „Spacer z pieskiem”, czyli 30-kilogramowy kamień do przeciągnięcia, 4-metrowa ściana do pokonania, kąpiel w kontenerze z lodem. To tylko przedsmak atrakcji, jakie dla śmiałków przygotowali organizatorzy zawodów. Często, by je pokonać, niezbędna będzie pomoc innych zawodników. Liczy się współpraca, uśmiech oraz pozytywna energia!

W wydarzeniu weźmie udział też 60 śmiałków, zwanych Niezniszczalnymi. Specjalnie do Runmageddon byli przygotowywani w ciężkich warunkach do jak najszybszego pokonania trasy biegu. Runmageddon pomaga także wspiąć się na wyżyny swoich możliwości, a nawet odmienić życie o 180 stopni. Jeden z uczestników w czasie treningu nie tylko pokonał własne słabości, ale i schudł 40 kg! Na mecie czekają na zawodników zimne napoje, niesamowita satysfakcja i wspomnienia, które zostaną w ich pamięci na długo.

Runmageddon startuje już w w sobotę na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Każdy może przyjść i kibicować twardzielom! Bilet tylko 5 zł!

Źródło - Fakt.pl

Słowa kluczowe: