Wrocław: pokazy Fontanny Multimedialnej

T
17 października 2014, 11:32

To ostatnia szansa, by w tym roku załapać się na pokazy Fontanny Multimedialnej przy Hali Stulecia. Jeszcze tylko w ten i przyszły weekend będziecie mogli zobaczyć niezwykłe pokazy łączące grę wody, światła i muzyki.

Wrocław: pokazy Fontanny Multimedialnej

Sezon zakończy się widowiskiem, które odbędzie się 26 października. Na nowe trzeba będzie poczekać aż do maja przyszłego roku.

Fontanna multimedialna to jedna z największych atrakcji Wrocławia. Nic dziwnego, jest największym takim obiektem w Polsce i jednym z największych w Europie. Z niemal 300 dysz, woda tryska nawet na 40 metrów w górę, tworząc gejzery, mgiełki, a nawet piany. Dzięki temu powstaje nietypowy ekran wodny, na którym wyświetlane są wizualizacje. Przy akompaniamencie odpowiednio dobranej muzyki i efektów laserowych tworzą one niesamowite, widowiskowe show.

Niestety, w tym roku czeka ans jeszcze tylko sześć pokazów, w których główną rolę odgrywają woda, światło i muzyka. Po ostatnim z nich fontannę multimedialną czeka gruntowna, coroczna konserwacja przygotowująca ją do zimy. Nowy sezon ruszy dopiero w maju przyszłego roku. Jeśli zatem nie chcecie czekać aż siedmiu miesięcy na kolejne widowiska i macie ochotę raz jeszcze zobaczyć „Piękną i Bestię”, „Marzenia” czy „Miko i Makrokosmos” – macie ku temu okazję! Ba, dla spragnionych wrażeń przygotowano maraton pokazów, a tych, którzy lubią być zaskakiwani – pokaz-niespodziankę.

Źródło - Fakt.pl