Transmisja live z kosmosu!

T
13 marca 2014, 13:40

Stacja National Geographic Channel zaprasza widzów na specjalny, ponad dwugodzinny program „Na żywo z kosmosu”. Produkcja telewizyjna będzie realizowana „na żywo” ze studia oddalonego od Ziemi o ponad 400 kilometrów.

Transmisja live z kosmosu!

Niezwykły program będzie emitowany z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej oraz Centrum Kontroli Misji w Houston. Dzięki niesamowitym zdjęciom będziemy mogli przyjrzeć się pracy dwóch astronautów, którzy m.in. byli członkami załogi, która zabrała w kosmos ogień olimpijski.

Przekonamy się jak wygląda życie codzienne Ricka Mastracchio i Koichi Wakata. Astronauci opowiedzą o spaniu do góry nogami, utrzymywaniu dobrej kondycji, radzeniu sobie z higieną osobistą oraz o korzystaniu z toalety.

Dwa dni po transmisji National Geographic rozpocznie emisję nowego 13-odcinkowego serialu zatytułowanego „Kosmos”. Produkcja odkryje przed nami nowe zakątki wszechświata i pokaże jak bardzo wpływa on na nasze życie. Serial przedstawi obszerną wizję obecności człowieka w kosmosie, a wszystko w prosty i przystępny sposób.

Źródło - Fakt.pl