When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Idiota postawił na nogi służby ratunkowe w porcie

T
5 lutego 2014, 12:38

Do groźnego zdarzenia doszło w okolicach basenu jachtowego w Gdyni. Kamery monitoringu zarejestrowały mężczyznę, który wszedł na lód. W pewnym momencie wpadł do wody! Na miejsce natychmiast wysłano służby ratunkowe

Idiota postawił na nogi służby ratunkowe w porcie

Operator miejskiego monitoringu w Gdyni zauważył niecodzienną sytuację. Kamery zarejestrowały mężczyznę, który wszedł na zamarzniętą powierzchnię Bałtyku w okolicach portu jachtowego. Po chwili zaczął intensywnie ćwiczyć. W pewnym momencie pracownik centrali monitoringu zauważył, że mężczyzna wpadł do wody!

Wyglądało na to, że człowiek nie może się wydostać z przerębla. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe. Gdy ratownicy biegli po tafli w stronę poszkodowanego, mężczyzna sam wydostał się z lodowej wyrwy i wdrapał na znajdujący się nieopodal falochron. Gdy ratownicy dotarli do niego okazało się, że wpadka do wody była w pełni kontrolowana!

Mężczyzna postanowił zrobić sobie sesję zdjęciową! Nie wpadł przy tym na to, że jego zachowanie może spowodować wielką akcję ratunkową. W tym czasie ratownicy mogli przecież być potrzebni w miejscu, gdzie ludzkie życie było zagrożone naprawdę. Z tego powodu ekstremalny fotograf może zapłacić wysoką grzywnę!

Źródło- Fakt.pl