When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Taniej w Zakopanem

T
18 stycznia 2013, 11:40

Ci, którzy pojechali na ferie do Zakopanego, na pewno nie żałują. Nie tylko ze względu na pogodę, ale przede wszystkim na ceny, które w tym roku albo spadły albo przynajmniej się nie zmieniły.

Taniej w Zakopanem

Tańszy niż rok temu jest m.in kulig, karnet na Nosal, przejazd kolejką w dwie strony na Gubałówkę. Górale chcą przyciągnąć turystów do stolicy Tatr. Ceny pokoi wahają się od 50 do 90 złotych od osoby. – Można wynająć pokój z widokiem na Tatry w zależności od liczby dni już od 55 złotych – zachwala Elżbieta Wiśniewska (55 l.) z Willi Wisienka.

Atrakcyjne są też ceny jedzenia. Klasyczny oscypek z żurawiną w karczmie góralskiej kosztuje tyle samo, co rok temu – 12 zł. Nie zmieniły się też ceny pierogów czy golonki. – Faktycznie w tym roku zauważyliśmy, że wcale nie jest drogo, co nas mile zaskoczyło – mówią turyści z Kluczborka, Ewelina Wojtunik (20 l.) i Wojciech Woźniak (24 l.).

Źródło - fakt.pl

Słowa kluczowe: