When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Prognoza pogody: w kwietniu spadnie śnieg

T
27 marca 2012, 10:40

Pod koniec tego tygodnia czeka nas znaczne ochłodzenie. Będzie deszczowo i zimno. Natomiast 1 kwietnia na północy kraju może spaść śnieg!

Prognoza pogody:  w kwietniu spadnie śnieg

Ten tydzień pogodowo nie będzie nas rozpieszczać. Poniedziałek przywitał nas niską temperaturą. Taki stan utrzyma się jeszcze przez parę dni. Od czwartku do niskiej temperatury dojdą opady deszczu. Z kolei pierwszy dzień kwietnia na północy kraju może przywitać nas śniegiem. Będzie to jednak ostatni dzień brzydkiej pogody.

W pierwszej dekadzie kwietnia rozpocznie się stopniowy wzrost temperatury, a opady będą zanikać. I tak w Wielką Niedzielę w Polsce południowo-zachodniej zobaczymy na termometrach nawet 23 st. C.

Najbliższe silne wahania temperatury, zachmurzenia, ciśnienia i wilgotności to typowe wiosenne przesilenie. Oznacza to, że warunki biometeorologiczne będą niekorzystne. Taka aura może wywołać u nas stany przygnębienia i zmęczenia.

[fakt.pl]

Słowa kluczowe: