When you browse on this site, cookies collect data to enhance your experience and personalize the content and advertising you see.
Visit our Privacy Policy to learn more. By continuing to use the site, you agree to this use of cookies and data.

Egzotyczne wakacje w zasięgu ręki

T
15 sierpnia 2016, 10:22

Jesteśmy już na półmetku promocji first minute na nadchodzącą zimę. Organizatorzy kuszą przystępnymi cenami wakacji w Hiszpanii, na Cyprze, Maderze czy w Egipcie, ale również zachęcają do odkrywania nowych, egzotycznych kierunków, których w ofercie jest coraz więcej.

Egzotyczne wakacje w zasięgu ręki

Wśród spragnionych tropików turystów od lat dużym powodzeniem cieszą się takie kierunki jak Dominikana, Kuba czy Tajlandia. Słoneczne plaże, uśmiechnięci mieszkańcy oraz niezwykła lokalna kultura ściągają coraz więcej osób. Popularny staje się również Meksyk. Tętniące życiem miasta kontraktują tutaj z połaciami niezamieszkałych przestrzeni, egzotyczne dżungle kuszą zabytkami kultury Majów, a lazurowe morze i niespotykane rafy koralowe spodobają się miłośnikom sportów wodnych. Dla miłośników luksusu polecamy Mauritius, Seszele, Malediwy czy Sri Lankę - przepiękne, rajskie wyspy z ekskluzywnymi resortami pełnymi atrakcji dla każdego. Mówiąc o luksusie nie można także zapomnieć o Emiratach Arabskich z Dubajem na czele, gdzie eleganckie, futurystyczne wieżowce stoją u bram złocistych pustyń, a ciągnące się w nieskończoność plaże zachęcają do spokojnego wypoczynku. A może safari w Kenii lub Gambii? Propozycji jest nieskończenie wiele, jednak dla szukających nowych wrażeń przygotowano całkowicie nowe kierunki.

Tylko teraz organizatorzy proponują największe korzyści wynikające z wczesnej rezerwacji. Rabaty na poszczególne oferty sięgają nawet 40% w stosunku do cen katalogowych. Dodatkowo oferowane są pakiety gwarancji - często w cenie mamy wliczoną gwarancję najniższej ceny czy bezkosztowej zmiany rezerwacji. Można liczyć także na promocyjne ceny ubezpieczeń od kosztów rezygnacji czy powiększonych pakietów KL i NNW.

Możliwości jest wiele - jeszcze nigdy egzotyczne wakacje nie były tak blisko! Przekonaj się sam na: https://www.traveligo.pl/egzotyczne-wakacjeLoading...